Persbericht: Speld voor erevrijwilligers Aafje

Geplaatst op 29-11-18
Aafje vrijwilligers meerweide 81 nieuws
Ieder jaar helpen vele vrijwilligers geheel belangeloos onze Aafje klanten. Dinsdag 27 november hebben we onze erevrijwilligers in het zonnetje gezet.

Op Aafje locatie Meerweide was het 27 november feest! Dit jaar ontvingen 35 vrijwilligers een erespeld uit handen van de Raad van Bestuur van Aafje. Al 25 jaar zetten vijf van hen zich in voor de bewoners van onze huizen. En 30 doen dat al 10 jaar. Reden genoeg om deze geweldige vrijwilligers in het zonnetje te zetten, in de aanwezigheid van familie en goede vrienden. Elk jaar eren we onze vrijwilligers, die zich 25 en 10 jaar inzetten. Maar we zijn natuurlijk trots op al onze vrijwilligers!

Bekijk hier de foto's van het evenement.

Heeft u vragen of advies nodig?

Neem contact op met een van onze adviseurs

088 8 233 233 Bel mij terug Contact
Lisette big

Aafje.nl gebruikt cookies om het gebruik van de website te analyseren en het gebruiksgemak te verbeteren. Lees meer over cookies. Melding afsluiten