Nieuws

Geplaatst op:
image description

Fatiha Ettaher logeert als mantelzorger bij haar moeder

“Gaan we dit echt doen?” Dat was de eerste reactie van Aafjes coördinator informele zorg Marion Agterberg en teamcoach Dianne Kanters op het plan van Fatiha Ettaher. Dat plan was: twee weken lang logeren bij moeder in Aafje De Nieuwe Plantage.

Lees verder
image description

Vrijwilligerswerk bij Aafje: Meer dan je denkt!

Bij Aafje zijn zo’n 1.000 superhelden actief: onze vrijwilligers! Van jong tot gepensioneerd, iedereen draagt op zijn eigen manier een steentje bij. Sommige vrijwilligers komen wekelijks, anderen zijn flexibel inzetbaar. Wil je ook iets betekenen voor onze cliënten? Dat kan!

Lees verder
image description

Aafje en PZC Dordrecht bundelen krachten voor toekomstbestendige ouderenzorg

Aafje en PZC Dordrecht bundelen krachten voor toekomstbestendige ouderenzorg in Drechtsteden.

Lees verder
image description

Spring maar achterop | Vrijwilligers als Jochem maken het verschil voor Aafje

Elke maandagochtend is het feest in Aafje de Rozenburcht. Dan komt Jochem (33) langs voor de geheugentraining met een groep bewoners. Het uurtje zit vol vragen, gesprekken en herinneringen, maar vooral vol plezier. Dat vindt ook mevrouw Hummelman (92) die altijd aansluit. Ze zegt: “Ik baal als het een keer niet doorgaat.”

Lees verder
image description

Bestuurder Peter Ploegsma verlaat Aafje voor Wageningen University & Research

Ouderenzorgorganisatie Aafje maakt vandaag bekend dat bestuurder Peter Ploegsma de organisatie na een periode van ruim tien jaar gaat verlaten. Per 1 november 2025 aanvaardt hij een nieuwe functie als lid van de Raad van Bestuur bij Wageningen University & Research (WUR).

Lees verder
image description

“Dementie brengt het verleden dichterbij. En dan is herkenning onmisbaar.”

Bij Aafje Roo van Capelle draait het om meer dan alleen goede zorg. Op de multiculturele afdeling staat herkenning centraal, in geur, taal, traditie en muziek.

Lees verder